Autokary miejskie i podmiejskie

Autokary miejskie i podmiejskie, wynajem

Nasza firma Tandem posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wynajmu autokarów – od lat nasza specjalność to także wynajem autokarów miejskich i podmiejskich. Usługi w tej branży oferujemy już od kilkunastu lat – początkowo współpracowaliśmy z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie, obecnie również z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy obsłudze linii podmiejskiej dla miasta Warszawa.

W taborze posiadamy autokary przystosowane do transportu osobowego na krótkich i dłuższych trasach. Oferujemy autokary posiadające udogodnienia dla pasażerów takie jak rampy dla osób niepełnosprawnych, luki bagażowe do przechowywania bagażu, klimatyzacja. Wszystkie nasze autobusy wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi, czasem sprawności, a także zapewniają komfortowe przewozy w warunkach miejskich.

Nasze autokary miejskie i podmiejskie posiadają również niezbędne przeglądy techniczne i są regularnie kontrolowane dla całkowitego bezpieczeństwa.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dokładną specyfikacją autokarów – w razie dodatkowych pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo odwiedzenia nas osobiście w naszym biurze w Markach koło Warszawy.