Autokary turystyczne

Autokary turystyczne, wynajem w Firmie Tandem

Nasza firma Tandem posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie w zakresie organizacji przejazdów osobowych krajowych i międzynarodowych oraz wynajmu autokarów i autobusów.

Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są dla nas najważniejsze. Chcemy, aby wspólna podróż razem z nami odbywała się sprawnie, bezpiecznie i wygodnie, dlatego kładziemy nacisk na wysoką jakość naszego taboru i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Oferujemy usługi wynajmu nowoczesnych, wygodnych i kompleksowo wyposażonych autokarów turystycznych znanych marek. Wszystkim z pasażerów zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie przy wyjazdach krajowych i międzynarodowych!

W naszych autokarach turystycznych podróże zawsze mijają szybko i przyjemnie. W taborze posiadamy między innymi modele takie jak Mercedes Tourismo oraz Setra serii 400, które uznawane są za jedne z najbardziej luksusowych autokarów doskonałych również na dłuższe trasy. W ofercie posiadamy też tańsze, ekonomiczne modele, dlatego nasz tabor to pełna gama pojazdów na każdą kieszeń.

Wynajem autokarów turystycznych renomowanych marek powala nam na zapewnienie klientom jakości podróżowania na najwyższym poziomie – jednocześnie zapewniamy zawsze przystępne ceny, dlatego razem z nami wygodne podróże nie kosztują dużo.