Wynajem busów

Nasza firma Tandem posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług przewozowych osób. W branży działamy już od 1992 roku i od tego czasu gwarantujemy obsługę na najlepszym poziomie!

W naszym taborze znalazły się nie tylko autokary, ale również busy do wynajęcia. Jeśli chcą Państwo wybrać komfortowy, bezpieczny, a także przystępny cenowo przewóz pasażerów w mniejszych grupach, to wybór naszych usług jest optymalną decyzją. Od lat z powodzeniem realizujemy wynajem busów zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Tandem – bus do wynajęcia Warszawa – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Wynajem busów – bus do wynajęcia – solidnie i tanio!

Jeśli interesuje Państwa wynajem busów Warszawa oraz nasza firma Tandem to sprawdzona oferta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu taborowi gwarantujemy obsługę kompleksową, profesjonalną, a także w przystępnych cenach!

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Marki pod Warszawą i to głównie na tym obszarze skupiamy swoją działalność, ale również jesteśmy do dyspozycji klientów z całej Polski przy organizacji przejazdów krajowych i międzynarodowych.

Zapraszamy do wyceny usługi!

Realizujemy wynajem busów na takie przedsięwzięcia jak:

Przewóz pracowników

Wynajem autokarów, autobusów i busów na wycieczki

Transfery do/z hoteli i pensjonatów

Przejazdy na konferencje, szkolenia i wydarzenia biznesowe

Transport gości na wesela

Dojazdy na urodziny, studniówki i inne imprezy okolicznościowe

Pielgrzymki

Transfery do/z lotnisk

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również biznesowymi, w tym z biurami turystycznymi, a także z samorządami, instytucjami publicznymi jak szkoły i przedszkola, z parafiami kościelnymi. Każdy z naszych klientów może liczyć na dobrą ofertę!