Wycena usług

Zamówienie autokaru – Wycena usług

Chcesz zamówić wysokiej klasy autokar turystyczny, miejski lub bus? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy Tandem!

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej i dysponujemy wysokiej klasy autokarami turystycznymi, do przewozów pracowniczych oraz autobusami miejskimi i podmiejskimi. W naszej ofercie dostępne są również inne pojazdy do przewozów – mikrobusy, busy, vany, a także minivany.

W naszym taborze posiadamy tylko sprawdzone i sprawne techniczne pojazdy, które posiadają nowoczesne wyposażenie dla całkowitego komfortu podróży na krótkich i dłuższych trasach.

Nasza firma organizuje przewozy autokarowe dla klientów, a także oferuje wynajem autokarów i autobusów. Zawsze jesteśmy skoncentrowani na oczekiwaniach i potrzebach naszych klientów – firm, instytucji, organizacji, osób indywidualnych.

Jak sprawdzić cenę wynajmu autokaru lub busa?

Autokary i autobusy oraz inne pojazdy można zamawiać w naszej siedzibie znajdującej się w Markach koło Warszawy – zachęcamy też do kontaktu telefonicznego oraz do skorzystania z poniższego formularza. Prosimy o podanie danych, a nasi pracownicy oddzwonią, aby zaprezentować bliżej ofertę!

TANDEM AUTOKARY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.

Siedziba firmy

ul. Przesmyk 10, 05-260 Marki

Telefon / Fax - Biuro i baza

22 771 22 77

Piotr Ścieżka

+48 502 668 067

Andrzej Ścieżka

+48 609 578 100

Adres e-mail

kontakt@tandem.net.pl