Wynajem autokarów w Warszawie – sprawdź ofertę Tandem

Miasto stołeczne Warszawa obfituje w firmy, oferujące przewoź osób. My jesteśmy jedną z nich. Jedną, lecz i pierwszorzędną! Przekonanie o naszej wyjątkowości wynika głównie z faktu, że dla nas nie liczy się ilość klientów, a ich satysfakcja. Nasza ekskluzywność polega więc na JAKOŚCI. A ILOŚĆ klientów? Cóż… zachwycające statystyki to taki swego rodzaju efekt uboczny!

 

TANDEM – marka, która słynie z szerokiego wachlarza usług

Wynajem autokarów w województwie mazowieckim z oczywistych względów skupia się na Warszawie. Jest to miasto potężne jednakowo w kwestii ilości mieszkańców, co różnorakich rodzajów usług, w tym przewozu osób. TANDEM to firma, która także ma do zaoferowania wynajem autokarów w Warszawie i oczywiście naszym zasięgiem obejmujemy dalsze zakątki Polski, niż tylko stolicę. Tutaj jednak mamy swoją siedzibę, w której rezerwujemy autokary zgodnie z Państwa potrzebami. Wszelkie informacje dostępne są w odpowiedniej zakładce, jednak teraz pragniemy skupić się na tym, co w tym artykule jest najistotniejsze.

Istniejemy już wystarczająco długo, by móc pochwalić się imponującą flotą, doświadczonymi kierowcami, wszelakimi certyfikatami upoważniającymi do prowadzenia działalności i mnóstwem pozytywnych opinii o firmie. Są to czynniki niezwykle istotne, gdy chodzi o wynajem autokaru. Transport osób to profesja, która nakłada na nas nie tylko zobowiązanie ”dostarczenia” Państwa pod wskazany adres, ale też ”dostarczenia” w sposób absolutnie bezpieczny.

Z naszych usług w zakresie wynajmu autokarów w woj. mazowieckim skorzystało już mnóstwo osób prywatnych oraz firm. Nie wpłynęło to jednak na to, że osiedliśmy na laurach (a może raczej na wygodnych autokarowych fotelach), lecz dostaliśmy dodatkowy impuls do tego, by zakasać rękawy i każde kolejne zlecenie realizować jeszcze doskonalej.

 

Wynajem autokarów w woj. mazowieckim na najwyższym poziomie!

Niech powyższy akapit nie będzie jednak pustymi słowami! W tym miejscu pokrótce wyjaśnimy, dlaczego warto wynająć właśnie nas. Bo że warto chyba już wspomnieliśmy, tak? Ano tak. A zatem do rzeczy.

 

Każda okazja jest dobra, by sobie pojeździć!

Nie jesteśmy wścibscy, ale dla bezpieczeństwa zwykle pytamy klientów, w jakim celu pragną wynająć nasz autokar w Warszawie. Na podstawie najczęściej padających odpowiedzi sprecyzowaliśmy zakres tej usługi:

  • wyjazdy na eventy, zjazdy, konferencje;
  • wynajem autokarów dla gości weselnych;
  • wyjazdy integracyjne;
  • przewóz pracowników na stałych liniach;
  • wycieczki szkolne;
  • pielgrzymki;

 

To i owo o komforcie jazdy z firmą transportową Tandem

Najważniejsze jest bezpieczeństwo – wiadomo! Wynajem autokaru od warszawskiej firmy TANDEM to gwarancja, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Z największą starannością dbamy o to, by wszelkie przeglądy były aktualne, bieżące naprawy dokonujemy niezwłocznie, zachowujemy wymogi sanitarne, a i o nienaganną prezencję karoserii dbamy. Skoro mowa o aspektach wizualnych, to pragniemy podkreślić, że kontrole czystości przeprowadzamy po każdej podróży. Możemy zatem pochwalić się lsniącymii podłogami, przejrzystymi szybami, perfekcyjnie czystymi siedziskami foteli Swoją drogą fotele w naszych pojazdach należą do zdecydowanie wygodnych: ergonomiczne wyprofilowane, z opcją regulacji oparcia, wyposażone w tacki, z atrakcyjną tapicerką.

 

Imponująca flota

Mawia się, że ilu ludzi, tyle potrzeb. Skoro mówimy o wynajmie autokarów, to zazwyczaj określonej grupie chodzi o jedno – o dotarcie do celu. Dysponujemy kilkudziesięcioma pojazdami o różnorakiej liczebności miejsc, więc gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie wygodne siedzenie w jednym z naszych pojazdów:

  • przegubowce Solaris oraz Neoplan N4421 pomieszczą 45-49 osób siedzących i setkę stojących;
  • Volvo Plaxton Elite ma 74+1+1 miejsc;
  • jedna z dwóch Scania Touring oferuje miejsc 49+1+1;
  • mniej liczebne przejazdy obsłuży Iveco Eurobus o pojemności 27+1+1;

…a to zaledwie niewielki fragment naszej floty!

 

Kierowca na medal

W pakiecie z autokarem nasi klienci ”otrzymują”’ kierowcę, który czuje powołanie. Skupiony na pracy, uśmiechnięty i życzliwy, pomocny i profesjonalny. Za kierownicami naszych pojazdów zasiadają bowiem jedynie najlepiej wykwalifikowani kierowcy, a ich zaangażowanie do pracy i serdeczność wobec pasażerów nie jest niczym zaskakującym, lecz naturalną częścią usługi. Proszę pamiętać, że sprawność autokarów to sprawa pierwszorzędna, ale z profesjonalnym i uśmiechnięty kierowcą podróż mija jeszcze… sprawniej!

Wsiądź zatem do TANDEMU razem z nami i pozwól sobie na wyjątkową podróż tam, gdzie tylko chcesz!