Wynajem busa z kierowcą Warszawa – nawet 25 osób!

Firmy zajmujące się transportem osób funkcjonują na wysokim poziomie, gwarantując klientom świetnie przygotowaną ofertę. Wśród licznych propozycji i ofert pojawia się także wynajem busa w Warszawie. Szukając takiej oferty warto zwrócić uwagę na firmy, które mają dobrze rozwiniętą flotę pojazdów przeznaczonych na wynajem. Wśród licznych propozycji można spotkać się z busami, których wielkość jest zróżnicowana i tym samym pojawiają się różne możliwości jeśli chodzi o ilość osób, które mogą być jednorazowo przewożone takim busem. Do licznych firm proponujących wynajem busa z kierowcą w Warszawie dołącza również firma Tandem oferująca klientom busa nawet do 25 osób. Warto poznać jej ofertę i sięgnąć po doświadczonego przewoźnika.

 

Oferta busów w firmie Tandem w Warszawie

Wybierając bus na wynajem w Warszawie, można liczyć na świetnie przygotowaną ofertę firmy Tandem, która w swojej flocie posiada w sumie cztery busy różnej wielkości przystosowane do przewozu od 15 do 25 osób. Spora rozpiętość jeśli chodzi o pojemność busów to szansa na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od wielkości grupy, która będzie brała udział w przewozie, można wybrać dowolnego busa. Flota znajdująca się w dyspozycji firmy to nowoczesne busy, dobrze wyposażone gwarantujące bezpieczną i komfortową jazdę. Wynajem busa w firmie Tandem wiąże się bezpośrednio z usługą realizowaną przez doświadczonych kierowców, którzy odpowiadali będą za prowadzenie wynajętego samochodu.

 

Największy bus w ofercie Tandem

Największym busem znajdującym się we flocie przygotowanej przez firmę Tandem jest w tym momencie Iveco Rosero – komfortowy pojazd gwarantujący bezpieczny transport nawet do 25 osób. Organizacja wesela i transport dla rodziny, przygotowanie wycieczki dla jednej klasy czy pracownicze wyjazdy integracyjne. Nie brakuje okazji, w których wybór właśnie tego modelu, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Proponowany bus to doskonale wyposażony pojazd standardem odpowiadający wysokiej jakości autokarom. Znajduje się w nim toaleta, dostępna jest lodówka a dla pasażerów system audio-wizualny, funkcjonuje automatyczna klimatyzacja. Takie wyposażenie sprawia, że bus doskonale sprawdzi się także w przypadku organizacji dłuższych wyjazdów, gdy konieczne będzie zapewnienie pasażerom pełnego komfortu. Każdorazowo za kierownicą busa siada doświadczony kierowca firmy Tandem, który zadba o komfortowy i bezpieczny transport.

Decyzja o wynajmie busa do 25 osób to doskonały wybór w momencie, gdy organizuje się transport dla sporej grupy, ale nie na tyle licznej, by wynajmować autokar. Koszty w przypadku decyzji o wynajmie busa będą znacznie niższe niż w momencie, gdy będziemy się chcieli zdecydować na autokar. A wyposażenie, które gwarantuje Iveco Rosero sprawia, że komfort podróżowania nie będzie niższy niż w przypadku wynajmu autokaru.

Warto więc na tą ofertę się zdecydować wybierając firmę Tandem, której doświadczenie w organizowaniu transportu osób będzie gwarancją bezpiecznego i komfortowego podróżowania.